Yoga
75 minutový komplexní trénink celého těla, při kterém se člověk pořádně protáhne, uvolní i zapotí. Lekce má dynamický a plynulý styl vycházející z poweryogy. Pravidelnými návštěvami yogy s odbornou trenérkou získáte pružné a silné tělo bez svalových dysbalancí, zkrácených svalů a bolavých zad. Yoga je také vhodná jako kompenzace k jednostranně zaměřenému zatížení těla. Napomáhá ke zvýšení psychické i fyzické kondice.

Pozn: Individuální přístup s modifikacemi ke každému cvičenci.

Fullbody fit training
Intervalový trénink, během kterého procvičíte zejména nohy, hýždě a břicho i vršek těla. Využijete svou vlastní váhu, bosu a další pomůcky – zkrátka se pořádně zapotíte. Na začátku lekce probíhá zahřátí těla, následně 3 x 15 minut intervalů, kde intenzivně zkombinujeme silové cviky se cviky o vyšší frekveci (kardio) a na závěr nesmí chybět protažení a uvolnění.

Candlelight flow
Relaxační hodina za světla svíček, během které vás čeká protažení celého těla, uvolnění a strečink lehce inspirovaný jógou. Celé cvičení spočívá v pomalém protahování ve stoje i na podložce se zakončením krátkou relaxací. Lekce jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí srovnat a uvolnit své tělo i mysl.

Skupinové lekce si můžete rezervovat online nebo telefonicky na čísle +420 731 747 909.

PIŠTE NÁM SVOJE DOTAZY!